Zoznam účastníkov

PriezviskoMenoAdresa
1
Bojnanska
Natalia
J. Krala 46, Nitra
Ilavský
Miroslav
Partizánska 1284/24, Dubnica nad Váhom
1
Verníček
Štefan
Hlavná ulica 281/8, 02956 Zákamenné
1
Lukac
Mikulas
Kuzmanyho 17
1
Železov
Konstantin
TURIEC.RUN
54
Petrikovič
Roman
Medvedzie 142/24-26 Tvrdošín
53
Bubliaková
Monika
Sihelné 93
52
Gavulova
Soňa
oravske nabrezie 906
51
Kuka
Juraj
Spiežová 366
50
Balún
Peter
Vladina,739,Tvrdošín
49
Fonfer
Viktor
Spiežová 344 Tvrdosin
48
Jankola
Ján
1. mája 167/6, Trstená
47
Čelko
Peter
Sídlisko 158/40, Tvrdošín – Medvedzie 027 44
46
Ferenčík
Tomáš
Družstevná 191, Tvrdošín
45
Pánik
Vladimír
Zapad 1145/37
44
Chorvátová
Anna
Vladina 685, 02744 Tvrdošín
43
Ondruška
Norbert
Hroznová 8
42
Čillo
Ján
Blatnica 74, Blatnica
41
Ondrejičková
Ivana
Dobročná 352, 97227 Liešťany
40
Čejka
Matúš
Bernolákova 9, Martin
39
Čiernik
Filip
Kuzmányho 2003/94, Turčianske Teplice
38
Nemec
Ľuboš
Nográdyho 35 Zvolen
37
Habovda
Lyubomyr
Kollárova 22, Nnové Zámky
36
Macek
Peter
Okružná 1443/72
35
Zingor
Daniel
mytna 1B,nove zamky
34
Kosut
Mario
Kosut
33
Jambrichová
Anna
Jambrichová
32
Uhorskai
Michal
Chočská Dolný Kubín
31
Balco
Rudolf
Jasenová č. 30
30
Laurinčíková
Linda
Sedliacka Dubová
29
Farkasova
Marta
Nad Brehmi 40
28
Kováčiková
Silvia
Zochova 75, Dolný Kubín
27
Sklárčik
Michal
Sklárčik
26
Kakusová
Jarmila
Zákamenné 70
25
Kováč
Ján
Oravský Podzámok 231
24
Šalata
Martin
Udavské 314
23
Kováčik
Martin
Zochova 75
22
Stieranka
Rastislav
Medzihradská 1, Dolný Kubín
21
Jančo
Matúš
Oravský Podzámok 52
20
Chomistek
Martin
Oravský Podzámok 136
19
Kosmel
Robert
Na Sihoti 1159/21
18
Cuchor
Matus
Oravský Podzámok 80
17
Plaváková
Ivana
Oravský Podzámok 256
16
Habiňak
Branislav
Dukelských hrdinov 2304/8
15
Bajo
Michal
Okružná 2061/3
14
Sklarčík
Jozef
Vavrečka 285
13
Suroviak
Richard
Oravský Podzámok 219
12
Klempai
Jakub
Zochova 948 Dolný Kubín
11
Suroviaková
Maria
Pod Kýčerou 219
10
Balko
Michal
Vyšnokubínska 154 , Vyšný Kubín
9
Zrnčík
Robert
Sedliacka Dubová 75
8
Strežo
Michal
Matúškova 1642/18, Dolný Kubín
7
Psenak
Lukas
Bziny 2124/53
6
Červeň
Ján
Mládežnícka 344/15, Dolný Kubín
5
Suroviak
Michal
Oravský Podzámok 219
4
Maslo
Tomáš
Dolná Lehota 557
3
Mihálik
Juraj
Dolná lehota 559
2
Lubek
Juraj
Oravský Podzámok 105
1
Holubčík
Ján
Oravský Podzámok 115

Naši partneri